امروز : شنبه, 05 خرداد 1403
آگهی مزایده واگذاری راهبری، مدیریت و اخذ تعرفه ورودی به پارکهای باباامان،  بش قارداش و شهربازی

آگهی مزایده واگذاری راهبری، مدیریت و اخذ تعرفه ورودی به پارکهای باباامان، بش قارداش و شهربازی

آگهی مزایده واگذاری راهبری، مدیریت و اخذ تعرفه ورودی به پارکهای باباامان، بش قارداش و شهربازی  
54 27 اردیبهشت 1403, 09:39
تعهدات سازمان عمران شهرداری در 1403 آسفالت 400 هزار مترمربع از معابر شهر بجنورد

تعهدات سازمان عمران شهرداری در 1403 آسفالت 400 هزار مترمربع از معابر شهر بجنورد

تعهدات سازمان عمران شهرداری در 1403 آسفالت 400 هزار مترمربع از معابر شهر بجنورد   مهندس نیکبخت : سهم تعهدات در بهسازی معابر را نسبت به سال گذشته دو برابر کردیم. نیکبخت با ذکر اینکه تمرکزبهسازی  در معابر با تردد بالا است ، به توزیع عادلانه خدمات و آسفالت گسترده معابر اشاره کرد و گفت: امسال چند خیابان جدید الاحداث 32 متری امامی فرد – بلوار آیت الله بجنوردی  و 62 متری جنوب شهر را آسفالت می کنیم که نقش مستقیمی در هدایت ترافیک ضلع غربی برعهده خواهد داشت. این مسئول همچنین افزود: فرسودگی معابر یکی از مشکلاتی است که در سطح شهر با آن مواجهیم و امسال درنظر داریم بخش عمده ای از محور خیابان امام خمینی و بخشی  از تقاطع ها را لایه برداری ، تراش و مجددا آسفالت کنیم.
41 27 اردیبهشت 1403, 09:37
طرحی هوشمند برای تفکیک پسماندهای شهری

طرحی هوشمند برای تفکیک پسماندهای شهری

طرحی هوشمند برای تفکیک پسماندهای شهری   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندشهرداری بجنورد به همراه مسئول طرح تفکیک از شرکت سامانه هوشمند مدیریت پسماند اکو بازدید نمود. قربانی هدف از این بازدید اجرای طرح تفکیک از مبدا در بجنورد به روش هوشمند عنوان نمود. وی با اشاره به سامانه هوشمند چپاک و توقف این سامانه به علت عملکرد ناموفق مجری طرح تفکیک ازمبدا طی سالهای گذشته اظهار داشت:با اجرای مجدد طرح هوشمند تفکیک از مبدا امید است علاوه بر ترغیب شهروندان و مشارکت در استفاده از سامانه های هوشمند بتوانیم به سمت راه اندازی صنایع تبدیلی حرکت کنیم و تا حد زیادی نیز در رفع معضل زباله گردی گام موثری برداریم.
35 27 اردیبهشت 1403, 09:36
28 27 اردیبهشت 1403, 09:34
هوشیاری نگهبان پارک  و ناکامی سارق موتورسیکلت

هوشیاری نگهبان پارک و ناکامی سارق موتورسیکلت

احساس مسئولیت حراست فیزیکی پارک/راه را برای سارق جوان سخت کرد  
41 27 اردیبهشت 1403, 09:32
اجرای ورزش صبحگاهی در هفته هلال احمر در پارک شهربازی

اجرای ورزش صبحگاهی در هفته هلال احمر در پارک شهربازی

برگزاری ورزش صبحگاهی به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر ▫️زمان: پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۶ صبح ▫️مکان: پا ک شهروند(شهربازی )    
11 27 اردیبهشت 1403, 09:30
پیام تبریک شهردار بجنورد به مناسبت هفته روابط عمومی

پیام تبریک شهردار بجنورد به مناسبت هفته روابط عمومی

27 اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی و پیام تبریک شهردار بجنورد  روز روابط عمومی و ارتباطات را به حضور همه همکاران سخت کوش عرصه به تعبیر بنده " جهاد برای خدا " تبریک عرض می کنم . چرا که معقتدم مگر تعبیر و توصیفی جز کلمه جهاد می توان برای تلاشگران عرصه ارتباطات استفاده کرد ؟ چرا که درجایگاهی کار می کنند که هنر دیده شدن دیگران و ندیدن خود را مشق می کنند . هنر پاسخ به مطالبات شهروندان و تحمل هجمه های رسانه ای و دراین مصاف نیازمند تامین خواست مدیران و انعطاف با شرایط جامعه و سازگاری با موقعیت سازمانی هستند. روزروابط عمومی و ارتباطات را به حضور همه فعالین عرصه رسانه – اعضای محترم کارگروههای رسانه استان – مسئولین و مدیران محترم روابط عمومی های دستگاههای اجرایی و خدماتی شهر و بویژه همکاران زحمتکش و صبور روابط عمومی در سازمانهای تابع شهرداری و شهرداری مرکزی تبریک عرض می کنم. ازخداوند متعال توفیق خدمت روزافزون برای همه همکاران عزیز رسانه و فعالین حوزه ارتباطات خواستارم.
21 27 اردیبهشت 1403, 09:29
پیام تسلیت شهردار بجنورد به مناسبت درگذشت استاد عیسی قلی‌پور _ نوازنده سنتی استان خراسان شمالی

پیام تسلیت شهردار بجنورد به مناسبت درگذشت استاد عیسی قلی‌پور _ نوازنده سنتی استان خراسان شمالی

نوایی که دیگر به گوش نمی‌رسد و دوتاری که سرپنجه هنر بخشی را از دست داد   جامعه هنردوست بجنورد تسلیت پیام تسلیت شهردار بجنورد به مناسبت درگذشت استاد عیسی قلی‌پور _ نوازنده سنتی استان خراسان شمالی بسمه تعالی خطه با فرهنگ خراسان شمالی سال‌هاست به نوای تار استاد عیسی بخشی_ پیشکسوت و تنها بازمانده از جمع هنرمندان قدیمی ، با افتخار ، هویت و فرهنگ منطقه را به جهان عرضه کرده است. امروز که با نهایت تاسف و اندوه بی‌اندازه ، با خبر شدیم آسمان هنر این سرزمین ، ستاره درخشان دیگری را از دست داد و همه دوستداران اهل دل را به سوگ نشاند ، وظیفه دانستیم ضمن پاسداشت سالها فعالیت فرهنگی استاد عیسی بخشی ، درگذشت عیسی قلی‌پور هنرمند دوتار نواز بجنورد را به خانواده آن مرحوم _ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی _ شهروندان هنردوست و هنرمندان خوشنوای استان تسلیت عرض می‌کنیم . از خداوند متعال برای خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگی و فرهنگ دوست شهرمان آرامش وصبر و برای روح بزرگ استاد قلی‌پور، رحمت الهی مسئلت داریم. سید محمد علی کشمیری شهردار بجنورد
1764 18 اردیبهشت 1403, 11:13
تخلیه 5 تن زباله از دومین انبار پنهان ضایعات در محیط مسکونی

تخلیه 5 تن زباله از دومین انبار پنهان ضایعات در محیط مسکونی

دومین ملک مسکونی محل انباشت ضایعات و زباله توسط شهرداری بجنورد تخلیه شد               شهردار بجنورد: انبارهای پنهان ضایعات در حاشیه شهر با تماس شهروندان، پیگیری شهرداری، حکم دادستانی شناسایی و تخلیه می.شود. ملک مسکونی کوچه شهید قدرتی در نیروگاه که محل انباشت زباله و ضایعات بود، صبح امروز ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور عوامل اجرایی شهرداری تخلیه شد.
1872 18 اردیبهشت 1403, 11:07
پدیده رو به فزونی سگ های بلا صاحب و تهدیدی برای زندگی شهری

پدیده رو به فزونی سگ های بلا صاحب و تهدیدی برای زندگی شهری

پدیده رو به فزونی سگ های بلا صاحب و تهدیدی برای زندگی شهری   سگ های بلاصاحب بلای جان شهروندان شهردار بجنورد : زاد وولد سگهای بی صاحب و رهاسازی سگها از صاحبان آنها رو به فزونی است و به یک چالش جدی برای مدیریت شهری در شهرداری های کشور تبدیل شده است. کشمیری گفت: امحای سگهای ولگرد را نه در دایره اخلاق و نه در تایید جامعه بهداشت محیط نمی دانیم و نیازمند تصمیم سازی جدی در برخورد و کنترل با آن هستیم. وی افزود : درنظرداریم با بررسی تمامی ابعاد زیستی و شهری مساله و چالش سگهای بی صاحب در شهررا برای رسیدن به یک اجماع نظر جامع و مستدل و اجرایی درسطوح مدیریتی کلان منعکس و اجرا کنیم.
1862 18 اردیبهشت 1403, 11:03
    آمار بازدید : در حال بروزرسانی . . .
طراحی، اجرا و پشتیبانی: شهرداری بجنورد